H3KNISE lektoři

Potenciál našich lektorů je pro vás odemčený

Jan Strach

REŽISÉR A MAJITEL THE MAG

Úspěch něco stojí

Honza, ambasador H3KNISE a zakladatel úspěšné produkční společnost Beze Strachu, vám poodkryje tajemství svého podnikání. Ptát se můžete na jeho cestu k úspěchu, na překážky, které mu stály v cestě, i na to, co se nepovedlo.

Kateřina Šédová

zakladatelka organizace Loono

Nevykašli se na prevenci

Katka se s vámi podělí o svůj vlastní příběh boje s rakovinou, aby ukázala, jak moc na prevenci záleží. Sáhnete si na prsa i koule, abyste poznali, co znamená prevence v praxi, a dozvíte se, co dalšího pro ni můžete ve svém věku udělat. Pobavíte se o práci lékaře i studiu medicíny.

Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková

podcast Vyhonit ďábla

Zboříme sexuální mýty

Se Zuzanou a Terézií můžete mluvit na téma sexu a vztahů. Proberete, jaké největší mýty škodí bezpečnému a kvalitnímu sexuálnímu životu.

 

Tomáš Kvapilík

psycholog a psychoterapeut

Stres – strach – úzkost

Tomáš vám vysvětlí, co mají stres, strach a úzkost společného i co je odlišuje. Společně se můžete učit pracovat na tom, jak těmto prožitkům porozumět, čelit jim v každodenním životě i jak využít jejich funkcí.

Lukáš Lukefry Fritscher

youtuber

Média v době internetové

Lukáš je úspěšný youtuber a moderátor, který když se do tématu ponoří, nejde jen po povrchu. Společně prozkoumáte svět médií, obraz, jaký vám předkládají, i to, jak poznat fakenews.

Michal Kamermeier

cestovatel s profilem Majk na cestách

Šlápni do pedálů

Michal sám sebe označuje jako světového cyklocestovatele. Vyprávět bude o své inspirativní cestě na kole kolem světa, ale také cestě k novému, zdravějšímu tělu. Dozvíte se, co všechno stálo za jeho dramatickou proměnou.

Vojtěch Jindra

lektor a konzultant AI

Nástrahy umělé inteligence

Vojta je zapálený odborník na umělou inteligenci z organizace AI Dětem. AI se podle něj dá skvěle využít, ale rozhodně umí i škodit. Kdy je umělá inteligence ještě dobrý sluha a kdy už zlý pán?  

Matěj Švancer

KryptoMates

Všechno o financích

Matěj ve financích válí. Znát ho můžete z Youtubu, ale i jako zakladatele sociální sítě Plebstr. Otevřete s ním debatu kolem osobních financí, investování, bitcoinu nebo klidně začátcích podnikání.

Václav Mráz

trenér a zakladatel závodů Bcross Challenge

Dělej, co tě baví

Vašek má už pár let vlastní fitko a pořádá největší závody v crossfitu na CZ&SK scéně. Poradí, jak správně začít cvičit a vyždímat z toho maximum, jak se poprat se výživou nebo vyzkoušet s ním můžete i krátký testovací workout.

Ondřej Filgas

Rare Places

Nápad je začátek

Ondra ještě jako student střední školy založil úspěšný projekt Rare Places, průvodce nevšední architekturou. Prozradí, kde sebral odvahu, jak se dostat od nápadu k realizaci i co musíte cestou překonat.

Anna Slancová

fourcrossová závodnice

Nevzdávej se

Jeden nepovedený skok upoutal Aničku na invalidní vozík. Ani náhodou se ale nevzdává a věří, že se na nohy opět postaví. Poví vám svůj příběh a prozradí, kde bere sílu bojovat.

Petra Baštová

 #zpatkynanohy

Náhoda je blbec

Petra každý den čelí následkům úrazu, nešťastné náhodě, která jí změnila život. Podělit se s vámi může o své trnité cestě #zpatkynanohy i o to, jak neztrácet naději.

Chceš se také stát lektorem H3KNISE?
Napiš nám na: